May 25, 2022 by Karol Matczak

PHIBOXujemy w Bydgoszczy!

blog-feature-image

Tym razem nasza CEO i pomysłodawczyni PHIBOX, Dorota Matczak zawitała do Bydgoszczy, a dokładniej do AthleticoMed Centrum Leczenia Bólu i Kontuzji.

AthleticoMed to uznana bydgoska placówka fizjoterapeutyczna, którą wyróżnia nowoczesne podejście do pacjenta i kompleksowy proces leczenia. W klinice możecie spotkać lekarzy specjalistów i fizjoterapeutów, którzy znani są z wysokiej jakości usług medycznych.

Dorota miała okazję zaprezentować nasze urządzenia i przeprowadzić szkolenie dotyczące ich działania oraz korzyści, jakie niesie ze sobą posiadanie PHIBOX w swojej placówce. Doceniamy pozytywne nastawienie oraz fantastyczną atmosferę, jaka towarzyszyła naszemu spotkaniu.

Bydgoska klinika dysponuje teraz pełnym pakietem naszych rozwiązań PHIBOX wpierających fizjoterapię wad postawy dzieci. Urządzenia umożliwiają ćwiczenie zarówno w klinice pod okiem specjalisty (PHIBOX Clinic), jak i w domu – pod okiem sztucznej inteligencji (PHIBOX Care).

Dziękujemy AthleticoMed za ciepłe przyjęcie! Cieszymy się, że nasze innowacyjne rozwiązania trafiają do kolejnych miast w Polsce.

Przetestuj nasze urządzenia w swojej placówce i PHIBOXuj z nami już teraz!

Ta strona wykorzystuje do śledzenia Twojej obecności ciasteczka, które nie są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, i potrzebuje na to Twojej zgody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Polityka prywatności