July 22, 2021 by Aleksandra Dobrzyńska

Jak zmotywować dziecko do ćwiczeń w domu?

blog-feature-image

Coraz więcej dzieci spędza godziny z wzrokiem wbitym w smartfon czy tablet. Widać to po ich charakterystycznej, skulonej pozycji.

Z niewłaściwym korzystaniem z urządzeń mobilnych przez dzieci związane są liczne zagrożenia. Nienaturalna pozycja ciała wywołuje skrzywienie kręgosłupa, bóle pleców oraz szyi i w konsekwencji obniża komfort życia. Realia pandemii #COVID19 dodatkowo pogłębiły ten problem. Można mu zaradzić – trzeba jednak zacząć działać i skorzystać ze wsparcia nowych technologii.

Jak zmotywować dziecko do ćwiczeń w domu? Czy wymaga to wielu godzin spędzonych w gabinetach fizjoterapeutycznych i lekarskich? Jest inny sposób. Nasza odpowiedź na to wyzwanie to Phibox@Home – kompleksowe rozwiązanie, służące poprawie jakości i systematyczności ćwiczeń w warunkach domowych.

Ta strona wykorzystuje do śledzenia Twojej obecności ciasteczka, które nie są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, i potrzebuje na to Twojej zgody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Polityka prywatności