September 16, 2021 by Dorota Matczak

Zapraszamy na PGE Narodowy!

blog-feature-image

Tym razem co prawda nie na mecz, ale będzie równie wyjątkowo!

Już w najbliższy wtorek 21 września, podczas II edycji targów Reha Trade Show 2021 zaprezentujemy nasze innowacyjne rozwiązania Phibox START! oraz Phibox@Home, które wspierają procesy rehabilitacji i fizjoterapii u dzieci i młodzieży. Zapraszamy na nasze stoisko Phibox SA.

To bardzo ważne wydarzenie dla branży. Dlaczego?

  • Możemy spotkać się i porozmawiać na żywo, a tak buduje się najlepsze relacje.
  • To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych fizjoterapią, by zaktualizować wiedzę oraz nawiązać kontakty biznesowe, które zaowocują w przyszłości. Nie ukrywamy, że bardzo na to liczymy.

Zapraszamy na wykład „Fizjoterapia jutra. W domu i w gabinecie”, który wygłosi dr n. med. Daniel Karaszewski. Nasz specjalista przedstawi powszechny problem wad postawy u dzieci i młodzieży i omówi działania, jaki można podjąć, by skutecznie z nimi walczyć. Start 21.09 o godzinie 15:00. Wybierasz się na Stadion Narodowy? Spotkajmy się! Będziemy wdzięczni za oznaczenie nas w postach na facebooku – niech informacja o #Phibox pójdzie w świat. Dziękujemy.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/344546699939660

Ta strona wykorzystuje do śledzenia Twojej obecności ciasteczka, które nie są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, i potrzebuje na to Twojej zgody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Polityka prywatności