May 11, 2022 by Dawid Witczak

Spotkajmy się na targach Reha INNOVATIONS w Krakowie!

blog-feature-image

Już w najbliższy piątek, 13 maja, PhiLabs S.A. weźmie udział w targach w Reha INNOVATIONS Kraków. To jedno z najważniejszych wydarzeń z branży rehabilitacyjnej, zrzeszające ekspertów z dziedziny fizjoterapii, osteopatii i sportu. Uczestnictwo w targach Reha INNOVATIONS Kraków to świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz poznania nowoczesnych metod i urządzeń terapeutycznych. Nie mogło nas tam zabraknąć! Serdecznie zapraszamy na stoisko W2 , gdzie eksperci PhiLabs S.A. zaprezentują nasze najnowsze urządzenia:

▶️ PHIBOX Clinic

▶️ PHIBOX Care

Targi Reha INNOVATIONS Kraków trwają przez dwa dni – 13-14 maja. Jest to świetna okazja, aby poznać #PHIBOX od podszewki i zobaczyć, jak nasze produkty usprawniają proces rehabilitacji. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że coraz więcej osób decyduje się na #PHIBOX w zakresie wsparcia działań fizjoterapeutycznych. To szczególnie ważne dla dzieci, które zasługują na efektywne i nowoczesne metody rozwoju fizycznego🥇

Do zobaczenia w Krakowie ❗️🤝

Ta strona wykorzystuje do śledzenia Twojej obecności ciasteczka, które nie są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, i potrzebuje na to Twojej zgody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Polityka prywatności