October 12, 2021 by Marcin Witkowski

Za nami 3 intensywne dni targowe

Właśnie wróciliśmy z Międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii w Łodzi. Jesteśmy co prawda zmęczeni, ale bardzo zadowoleni – to był świetny czas!

Mieliśmy wiele okazji do zaprezentowania naszych rozwiązań - zainteresowanie PHIBOX Clinic oraz PHIBOX@Home było bardzo duże. Popularnością cieszyły się również wykłady naszych ekspertów, Doroty Matczak i Daniela Karaszewskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mieliśmy możliwość odbycia wielu inspirujących rozmów i nawiązania nowych, obiecujących relacji. Dziękujemy również gospodarzom za świetną organizację i atmosferę. Każda kolejna edycja targów pokazuje, jak dynamicznie rozwija się branża rehabilitacji i fizjoterapii! To doskonała informacja dla pacjentów, którzy dzięki temu mają dostęp do coraz bardziej efektywnych form terapii.

Do zobaczenia za rok w Łodzi!

Ta strona wykorzystuje do śledzenia Twojej obecności ciasteczka, które nie są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, i potrzebuje na to Twojej zgody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Polityka prywatności