October 5, 2021 by Dorota Matczak

PHIBOXujemy w Warszawie

blog-feature-image

Mieszkasz w stolicy lub jej okolicach i chcesz przekonać się, jak proces rehabilitacji dzieci wspiera technologia PHIBOX?

Nasze innowacyjne rozwiązania pracują już w ośrodku fizjoterapeutycznym Active Place.

To miejsce jest naprawdę wyjątkowe! Precyzyjna diagnostyka, profesjonalna rehabilitacja oraz profilaktyka to nie wszystko - Zespół tworzy tam unikalną i bardzo przyjazną atmosferę, a to często decyduje o powodzeniu terapii!

W zeszłym tygodniu dzieci uczestniczące w turnusach rehabilitacyjnych organizowanych przez Active Place korzystały z rozwiązania PHIBOX Clinic. W tym tygodniu nasze urządzenia również pracują na pełnych obrotach. Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać ten czas!

Dziękujemy fizjoterapeutkom Katarzynie Gałaszewskiej oraz Aleksandrze Dobrzyńskiej za wyjątkowe zaangażowanie oraz pokazanie dzieciom, że terapia PHIBOXowa to świetne doświadczenie, którego warto spróbować!

Zachęcamy inne ośrodki do wypróbowania PHIBOX Clinic – innowacji, która zmienia podejście do fizjoterapii małych pacjentów.

Ta strona wykorzystuje do śledzenia Twojej obecności ciasteczka, które nie są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, i potrzebuje na to Twojej zgody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Polityka prywatności