September 30, 2021 by Dorota Matczak

Jedziemy na kolejne targi!

blog-feature-image

Zapraszamy na 28 Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii, które odbędą się w dniach 7-9 października w MOSiR Łódź oraz odwiedzenia naszego stoiska nr 44. To doskonała okazja, by przekonać się, jak funkcjonują nasze nowatorskie rozwiązania - #Phibox START! oraz #Phibox@Home.

Dodatkowo, zachęcamy do wzięcia udziału w prelekcjach, które poprowadzą Dorota Matczak (fizjoterapeutka, prezes Phibox SA) oraz dr n. med. Daniel Karaszewski. Prelegenci opowiedzą o innowacyjnych rozwiązaniach wspierających fizjoterapię dzieci. Daty planowanych wystąpień:

  • 7.10 (czwartek) od 12:00 do 12:30,
  • 8.10 (piątek) od 13:00 do 13:30.

Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii są jednym z najważniejszych wydarzeń w branży w Polsce i Europie. To przestrzeń spotkań i networkingu specjalistów – lekarzy, fizjoterapeutów, dyrektorów placówek medycznych, ośrodków odnowy biologicznej i sanatoriów. Podczas targów prezentowane są najnowsze urządzenia wspomagające diagnozowanie‚ leczenie i rehabilitację, które zmieniają oblicze fizjoterapii. Właśnie dlatego nie może nas tam zabraknąć!

Nowoczesna fizjoterapia wymaga nowoczesnych rozwiązań. Takich, jak Phibox START! oraz Phibox@Home.

Do zobaczenia za tydzień w Łodzi!

Ta strona wykorzystuje do śledzenia Twojej obecności ciasteczka, które nie są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, i potrzebuje na to Twojej zgody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Polityka prywatności