August 30, 2021 by Daniel Karaszewski

Brak ruchu przyczyną wad postawy u dzieci - jak temu zaradzić?

blog-feature-image

Brak ruchu jest jedną z podstawowych przyczyn wad postawy u dzieci, często prowadzi też do nadwagi. Nauka zdalna i długie miesiące spędzone przed komputerem dodatkowo pogłębiły ten problem. Jak mu zaradzić?

Rodzice potrzebują kompleksowego wsparcia. Narzędzia, które pomoże im regularnie ćwiczyć z dzieckiem, zbuduje w nich motywację i aktywnie zaangażuje je w ten proces. Odpowiedzią na to wyzwanie jest Phibox@Home – innowacyjne urządzenie, które umożliwia systematyczną pracę z dziećmi w warunkach domowych i wspiera w ten sposób ich prawidłowy rozwój.

Phibox@Home pomaga w procesie rehabilitacji dzieci poprzez udział w interaktywnej grze, w której realizując spersonalizowany scenariusz wykonują one wszystkie niezbędne ćwiczenia. Rozwiązanie to jest efektem wspólnej pracy inżynierów, programistów oraz fizjoterapeutów. Dzięki sztucznej inteligencji dostosowuje się do indywidualnych predyspozycji i możliwości pacjentów. Wszystko po to, by proces był maksymalnie efektywny.

Ta strona wykorzystuje do śledzenia Twojej obecności ciasteczka, które nie są niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania, i potrzebuje na to Twojej zgody. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą politykę prywatności.
Polityka prywatności